Utkání TJ Sokol Opatovice - SK Drásov 14.8.2022

15.08.2022 10:11

V nové sezóně 2022/23 hraje TJ Sokol Opatovice III. třídu skupinu B. Ve skupině je 14 mužstev.

První zápas podzimní části soutěže sehrál TJ Sokol Opatovice v neděli 14.8. v 17:00 hodin s týmem Drásov na domácím hřišti.

První gól střelil Zdeněk Procházka hned v druhé minutě utkání. Druhý přidal Michal Fila ve 12 minutě. Zbytek poločasu se hrálo spíš na naší půlce. Naši hráči se často stahovali dozadu, a tak to vypadalo, že Drásov má herní převahu. V 34 minutě utkání SK Drásov snížil náskok Opatovic o branku. Po poločase však Opatovice ožily, měly více ze hry a opět hned 2 minuty po začátku poločasu vstřelili gól. Třetí gól dával Jirka Schabatka.

Zápas tak skončil 3:1 pro Opatovice, máme tak první 3 body. V tabulce jsme na 6. místě.

Zápas se bohužel neobešel bez žluté karty, kterou rozhodčí v druhém poločase udělili hráči Drásova. Výkon rozhodčího byl trošku podivný, ne vždy bylo úplně jasné, co že to píská...

A počasí... První poločas bylo sluníčko za mraky, ve druhém už docela pálilo. V obou poločasech dělal rozhodčí pauzu na pití.